Tylko online

Cosmos skrzynia na koperty z białym lustrzanym napisem Dziękujemy

Nowy produkt

Drewniana cosmos (niebieska)  skrzynia na wesele z lustrzanym napisem.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

110,00 zł brutto

Opis

Wysokość 23 cm
Szerokość 29 cm
Długość 20 cm
Kolor niebieska
Materiał Sklejka/ Drewno naturalne

Więcej informacji

Drewniana Cosmo (niebieska) skrzynia na koperty

Drewniana skrzynia na koperty to idealne rozwiązanie na twoje wesele. Nie musisz się już martwić że twoje koperty nie mają swojego miejsca bądź mogą gdzieś zaginąć. 

Nasze skrzynie są dostępne w najmodniejszych kolorach, idealnie dopasowanych do aktualnych trendów. Teraz możesz wybierać spośród szerokiej palety kolorów, które są w modzie, dzięki czemu skrzynia doskonale wpisze się w klimat Twojego święta. Każda skrzynia jest wykończona pięknym, białym lustrzanym napisem "Dziękujemy", który podkreśli wyjątkowy charakter Twojego wesela. Zadbaj o bezpieczne przechowywanie życzeń i podarków od swoich gości w sposób zarówno praktyczny, jak i stylowy. Wybierz nasze skrzynie na koperty i stwórz niezapomnianą atmosferę podziękowań na swoim wielkim dniu.

Zarówno kolory poszczególnych farb jak i kolory na zdjęciach wieszaków mogą się różnić od rzeczywistych - > wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego/ telefoniczne oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora/ekranu lub karty graficznej jak i tym iż wieszaki są wykonane z naturalnego drewna które w zależności od sęków, suchości drewna wpiją farbę w różnym stopniu.

Trusted Shops Reviews