SKRZYNKI DREWNIANE

Wykorzystanie skrzynek

Nasze drewniane skrzynki to doskonały pomysł na donice dla kwiatów na zewnątrz lub do Twojego mieszkania. Pięknie prezentują się w nich również wszelkiego rodzaju zioła, a dzięki minimalistycznemu stylowi wpasują się one w każde wnętrze. 

SKRZYNKI DREWNIANE  W tej kategorii nie ma produktów.

Pomysł na przechowywanie

Skrzyneczki świetnie sprawdzą się jako miejsce do przechowywania oraz różnego rodzaju organizery. Zmieścisz w niej potrzebne narzędzia, akcesoria do ogrodu. Możliwości jest nieskończenie wiele, a dzięki możliwości wykonania przegródek, jedna skrzynka może zostać podzielona na kilka części. 
Skrzynki są też ciekawym pomysłem na dekorację Twojego sklepu- jako półki na wystawę pomieszczą wiele przedmiotów.

Mogą także posłużyć jako miejsce do przechowywania różnych drobiazgów, zabawek dziecięcych. Są świetną bazą do stworzenia regału lub dekoracyjnych półeczek, można je dekorować oraz malować według własnego uznania. Zastosowań jest naprawdę wiele, a jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia. 

Pomysł na ozdobę

Te proste skrzynki to idealny pomysł na prostą, ale efektowną dekorację. Stworzone dla miłośników drewna, idealnie pasujące do każdego wnętrza. W naszej kategorii znajdziecie skrzynki w różnych rozmiarach, a jeżeli nie ma takiego jaki Was interesuje- napiszcie do Nas, z przyjemnością wykonamy skrzynkę według Waszego projektu. Skrzynki drewniane to wręcz niezbędny dodatek do przedpokoju, salonu czy pokoju dziecka. Wspaniale prezentują się również na balkonach, werandach a także w altanach, stanowiąc dekoracje oraz dodatkowe miejsce do przechowywania w jednym.

Tworzymy z Tobą dla Ciebie.