Informacja

Nowe produkty

Promocje

Pudełka na obrączki

Ważne detale

Dodatki podczas ślubu mają szczególne znaczenie. Warto więc pamiętać nawet o tak drobnym, a jednak ważnym elemencie jak pudełeczko na obrączki. Będzie ono nie tylko pięknym dodatkiem do aranżacji, ale także bezpiecznym miejscem na przechowywanie obrączek przed ceremonią.

Pudełka na obrączki  Jest 55 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 55 elementów

Symbol związku i miłości

Obrączki są ważnym symbolem i elementem ślubnej uroczystości, dlatego ważny jest sposób ich przechowywania tak, aby były bezpieczne i nie zniszczyły się. 

Oferujemy różne rodzaje pudełek- okrągłe, sześciokątne, prostokątne a także kwadratowe. Szata graficzna a także wypełnienie szkatułek również dostępne jest w wielu wariantach. Z zewnątrz pudełeczko może być ozdobione inicjałami nowożeńców, imionami czy nazwiskiem, które mogą być drewniane, lustrzane lub grawerowane- możliwości jest wiele, ogranicza nas jedynie wyobraźnia. 

Dekoracja oraz pamiątka

Oferujemy szkatułki w różnych kształtach, kolorach, wielkościach- każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdziecie u nas gotowe rozwiązania, ale także ciekawe propozycje personalizacji. W wykonanych przez nas pudełkach Wasze obrączki będą prezentować się wspaniale.

Ten elegancki dodatek będzie również wspaniałą pamiątką Waszego wielkiego dnia, doskonale sprawdzi się także jako gadżet do sesji zdjęciowej.