Pozostałe

Weselne dekoracje

W tej kategorii znajdziecie wiele różnych pomysłów na dekoracje weselne, które uzupełnią aranżację podczas Waszego wielkiego dnia. Warto pamiętać o najdrobniejszych szczegółach, aby wszystko było dopracowane i prezentowało się wspaniale. 

Pozostałe Jest 45 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 45 elementów

Pomysł na drewno

Oferujemy różnego rodzaju ozdoby drewniane oraz utrzymane w naturalnej tonacji, takie jak jutowe kieliszki do szampana, kokardki na wino czy całe zestawy ozdobnych kieliszków.

W naszej ofercie znajdziecie również wiele pomysłów na drogowskazy weselne, koszyczki ratunkowe, tablice powitalne czy toppery na ślubny tort.

Wykonujemy także winietki z drewna lub klasyczne z papieru. Znajdziecie u nas wiele propozycji, jednak zawsze chętnie wykonujemy indywidualne projekty.

Niezbędne dodatki

Wszystkie oferowane przez nas przedmioty są idealnym dopełnieniem każdej ślubnej uroczystości. Dzięki nim możesz zadbać o detale np. za pomocą toppera lub imion Pary Młodej w ozdobnym kole. Dopieścić można również organizację wesela- koszyczki ratunkowe są bardzo ważne, ponieważ pozwalają się czuć gościom komfortowo podczas Waszej imprezy.

Tworzymy z Tobą, dla Ciebie.