Podziękowania

Podziękowania Weselne

Wesele to dzień Pary Młodej, jednak goście są także bardzo ważni, dlatego warto o nich pamiętać i podziękować im za obecność. Warto specjalnie wyróżnić rodziców, świadków. Często również dziadkowie i chrzestni dostają specjalne upominki.

Podziękowania  Jest 50 produktów.

Podkategorie

  • Dla rodziców

    Wdzięczność i podziękowanie 

    Ślub to okazja, która jest szczególnie ważna dla Rodziców Pary Młodej. Ten dzień wiąże się dla nich z ogromną ilością emocji i wzruszeń, a także wcześniejszego poświęcenia. Warto pamiętać, aby to właśnie ich w ten Wielki Dzień wyróżnić spośród wszystkich gości i specjalnie im podziękować, wręczając drobny upominek

  • Dla gości
  • Pozostałe
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 50 elementów

Podziękowania dla Rodziców

Dla rodziców ślub to również bardzo ważny dzień. To właśnie oni zasługują na specjalne wyróżnienie spośród gości- wręczenie upominku to świetny pomysł na podziękowanie dla nich. 
W naszej ofercie znajdziecie m.in drewniane skrzynki, które można wypełnić dowolnie- kwiatami, słodyczami czy alkoholem. Wykonujemy również podziękowania lustrzane, na drewnie oraz na płótnie. Wszystkie produkty mogą być personalizowane zgodnie z projektem Pary Młodej.

Podziękowania dla Gości

Podarowanie oryginalnych, drobnych upominków to świetna forma podziękowania gościom za ich obecność podczas ślubu i wesela. W naszej ofercie znajdziecie mydełka, świeczki w słoiku i breloki. Zapewniamy ogromny wybór możliwości dekoracji, koloru, zapachu tych produktów, a także wykonania personalizacji. 

Podziękowania dla Nauczyciela

Nasza oferta zawiera również podziękowania na płótnie, które będą idealnym prezentem na koniec roku szkolnego lub z okazji dnia nauczyciela. Będzie to piękna pamiątka od klasy.