Tylko online

Zestaw spersonalizowane rustykalne pudełko na koperty i obrączki, wieszaki

Nowy produkt

Zestaw spersonalizowane rustykalne pudełko na koperty i obrączki, wieszaki wykony jest z drewna, impregnowany olejem w kolorze brązowym. Skrzynia posiada otwór na koperty, na wieku widnieje napis dziękujemy. Na frontowej ścianie imiona Pary Młodej. Pudełko na obrączki wypełnione jest sztucznym mchem, powyżej znajduje się napis Żona, Mąż. Wieszaki z napisem Mąż, Żona przyozdobione są kokardką.

Więcej szczegółów

495 Przedmioty

129,99 zł brutto

Opis

Grubość 8 mm
Kolor Olejowany brązowy
Materiał Drewno naturalne / sklejka
Wysokość pudełka na obrączki 4 cm
Szerokość pudełka na obrączki 6,5 cm
Długość pudełka na obrączki 9,5 cm
Wysokość pudełka na koperty 23,5 cm
Szerokość pudełka na koperty 21 cm
Długość pudełka na koperty 30 cm

Więcej informacji

Zestaw spersonalizowane rustykalne pudełko na koperty i obrączki, wieszaki

Taki zestaw jest obowiązkowym dodatkiem oraz praktycznym rozwiązaniem każdego wesela. skrzynia na koperty jest nieocenioną pomocą dla świadków lub osób odpowiedzialnych za zbieranie kopert podczas składania życzeń.

Po ceremonii ślubnej świetnie sprawdzi się jako eleganckie pudełko do przechowywania pamiątek z tego wyjątkowego dla Was dnia. Będzie piękną ozdobą Waszego domu i wspaniałą pamiątką.

Komplet rustykalny skrzynia na koperty, wieszaki i pudełko na obrączki to elegancki i niczym nie zastąpiony zestaw, stworzony specjalnie dla par ceniących sobie spójność dekoracji.

Nasz zestaw wpisany jest w najnowsze trendy. Będzie cudownym dopełnieniem na Twojej uroczystości lub twoich bliskich.

Nasze zestawy posiadają takie zalety jak:

- Nietuzinkowy wygląd 
- Szczegóły dopracowywane ręcznie z dbałością o każdy detal  
- Możliwość wykorzystania jako pamiątka po ślubie.
- Olejowanie pudełek produktami z najwyższej półki.
- Solidna konstrukcja
- Malowania również wewnątrz

Zestaw spersonalizowane rustykalne pudełko na koperty i obrączki plus wieszaki wykonany jest z litego drewna impregnowanego najwyższej jakości specjalistycznym olejem do drewna. Komplet zapewnia naturalny urok, który doda wyjątkowego akcentu do Twojej ceremonii. Nasza skrzynia jest trwała i solidna, a przy tym lekka i niezwykle poręczna. Nie sprawia kłopotu trzymającej jej osobie. Pudełko jest odpowiedniej wielkości, aby pomieścić koperty z życzeniami od gości. Ponadto chroni zawartość przed uszkodzeniem lub zgubieniem Skrzynia została starannie zaprojektowana. posiada otwór na koperty oraz wycięty laserowo na sklejce 3mm napis dziękujemy, co ułatwi Młodej Parze wyrażenie wdzięczności wobec zaproszonych gości. Na froncie skrzyni widnieje spersonalizowany napis z imionami Pary Młodej, który dodaje charakteru i uroku całej skrzyni.

Drugą częścią tego kompletu jest pudełko na obrączki. To małe, ale niezwykle istotne pudełko ma za zadnie wspaniale zaprezentować Wasze obrączki na ceremonii ślubnej. A także stworzyć fotografowi okazję do wykonania zachwycających zdjęć Waszego symbolu miłości i wierności jakim są obrączki. Pudełka zostały wykonane z największą starannością dzięki czemu jest to niezwykle fotogeniczny element. Ta mała, piękna skrzyneczka wypełniona jest sztucznym mchem, który podkreśli blask i piękno Waszych obrączek. Powyżej widnieje elegancki napis Żona, Mąż.

Trzeci element kompletu to drewniane wieszaki w stylu rustykalnym w kolorze ciemnobrązowym, przyozdobione oryginalnym napisem Żona, Mąż. Dopełnieniem całości jest prosta, ale elegancka kokardka, nadająca całości niepowtarzalnego charakteru i uroku. Wieszaki są niezbędne, aby upiększyć sesję przygotowawczą do ślubu. Wspaniale podkreślą strój Pary Młodej. Haczyk wieszaka jest obrotowy, dzięki czemu można zawiesić ubranie w dowolną stronę i wyeksponować jego piękno.

Wszystkie nasze produkty mogą zostać zmodyfikowane pod zamówienie klienta przy wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Trusted Shops Reviews