Tylko online

DREWNIANE NUMERKI NA STÓŁ WESELNY ŚLUBNY W KOLORZE NATURALNYM 1-10

Nowy produkt

DREWNIANE NUMERKI NA STÓŁ WESELNY ŚLUBNY W KOLORZE NATURALNYM 1-10. Drewniane numerki na stół weselny wykonane są ze sklejki 3 mm w kolorze naturalnym. Wysokość 15 cm. Na foncie znajduje się wygrawerowana liczba od 1 do 10 oraz napis stolik przyozdobiona motywem pnącej się rośliny. W komplecie podstawki.

Więcej szczegółów

500 Przedmioty

49,99 zł brutto

Opis

Wysokość ok.15cm
Szerokość ok.9,8 cm
Grubość 3 mm
Kolor Drewniany naturalny
Materiał Sklejka

Więcej informacji

DREWNIANE NUMERKI NA STÓŁ WESELNY ŚLUBNY W KOLORZE NATURALNYM 1-10

Drewniane numerki na stolik weselny to świetny dodatek na stoły weselne.

Numery na stolikach weselnych to dzisiejszy niezbędnik ślubny. To doskonały, jasny i elegancki sposób na rozmieszczenie Twoich Gości, jak również nieoczywisty element dekoracyjny sali. Zastosowanie naszych numerków pozwoli na uniknięcie chaosu przy zajmowaniu miejsc przez uczestników uroczystości. Wręcz sprawi, że cały ten proces przebiegnie łatwo, sprawnie oraz w sposób uporządkowany.

Numery posiadają stabilną podstawkę, dzięki czemu nie chwieją się i wyglądają zjawiskowo na stołach. Numerki montuje się na wcisk, więc nie jest to skomplikowane. Numerki idealnie wkomponują się zarówno w stylistykę Twojego wesela, czy to w klimat klasyczną, boho, loft, rustykalną i glamour.

Dzięki swoim odpowiednio dużym rozmiarom i gładkiej powierzchni, numery są dobrze widoczne dla gości, a jednocześnie stanowią element dekoracyjny na stołach.

Numerki są wycinane techniką laserową co daje najwyższą precyzję i dokładność wykonania. Numerek i napis świetnie ze sobą współgrają, a motyw przeplatającej, pnącej się rośliny dopełnia piękna i charakteru całości kompozycji.

Produkt wykonany jest z wysokiej jakości sklejki brzozowej.

Zestaw zawiera numerki od 1-10 oraz podstawki.

Trusted Shops Reviews