Drewniana tabliczka do drogowskazu weselnego "Fotolustro i Księga Gości "

Nowy produkt

Drewniana tabliczka do drogowskazu, wykonana z z wysokiej jakości sklejki brzozowej o grubości 3 mm oraz olejowana. Ozdobiona napisem w naturalnym kolorze. 

Więcej szczegółów

500 Przedmioty

24,99 zł brutto

Opis

Wysokość 15 cm
Szerokość 50 cm
Grubość 3 mm
Kolor Olejowany ciemny
Materiał Sklejka

Więcej informacji

Tabliczka do drogowskazu

Nasze tabliczki drogowskazów nadają się doskonale do uroczystości weselnych! Wykonane z trwałej sklejki i zabezpieczone olejowaniem, będą idealnym dodatkiem, który nada elegancji i charakteru Twojemu weselu. Personalizacja napisem “fotolustro” dodatkowo sprawi, że będą one niezapomnianą ozdobą, a dedykowana księga gości pozwoli gościom zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Odkryj naszą ofertę i stwórz niepowtarzalny klimat na swoim weselu dzięki naszym tabliczkom drogowskazów.

Drogowskaz ślubny to ciekawy i oryginalny pomysł na dekorację Waszej uroczystości. Idealnie wpasuje się w wesele w stylu rustykalnym, romantycznym czy boho. Oprócz funkcji informacyjnej, podkreśla on także wyjątkowy klimat i styl danego ślubu. Doskonale sprawdzi się również jako gadżet na fotograficznej sesji ślubnej w plenerze.

Tabliczki charakteryzują się starannością i estetyką wykonania. Napis jest wycinany laserowo oraz wyklejany, wykonany również ze sklejki, w naturalnym kolorze. Wykonane są w kształcie strzałek- mogą być skierowane w prawą lub lewą stronę. 

Dzięki naszym produktom możesz stworzyć swój własny, niepowtarzalny drogowskaz weselny. 

W ofercie dostępne także inne wzory. 

Prosimy o podanie kierunku strzałki oraz treści napisu, jeżeli ma być inny niż na zdjęciu oraz tekst tz. " samo księga gości ", Fotobudka" "Fotoprzyczepa" itp. 

Trusted Shops Reviews