Duży zestaw weselny olejowany z tablicami

Nowy produkt

Zestaw rustykalny zawierający pudełko na koperty oraz obrączki, a także tablice rejestracyjne w kolorze ciemnego drewna. Ozdobiony napisem "Dziękujemy", imionami, a także datą ślubu. Pudełeczko na obrączki z mchem oraz drobnymi serduszkami. Wykonany z drewna oraz sklejki brzozowej o grubości 3mm. 

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

134,99 zł brutto

Opis

Kolor Olejowany ciemny
Wysokość pudełka na obrączki 4 cm
Szerokość pudełka na obrączki 16 cm
Długość pudełka na obrączki 12 cm
Wysokość pudełka na koperty 23,5 cm
Szerokość pudełka na koperty 21 cm
Długość pudełka na koperty 30 cm

Więcej informacji

Zestaw weselny

Komplet zawiera pudełko na koperty, szkatułkę na obrączki oraz tablice rejestracyjne wpisane idealnie w najnowsze trendy. 

Wieko skrzyni ozdobione jest drewnianym napisem "dziękujemy", imionami pary młodej oraz datą ślubu, natomiast z frontu ozdobiona jest grafiką serca. Szkatułka w środku zawiera mech oraz dwa serduszka "Mąż" i "Żona", na wieku natomiast wyklejone są imiona oraz data. Tablice ozdobione są napisami oraz sercami, na których również wygrawerowane są imiona oraz data ślubu. 

Pudełko na koperty pozwala na doskonałą organizację części uroczystości związanej z wręczaniem prezentów przez gości, natomiast szkatułka idealnie zaprezentuje obrączki podczas ceremonii ślubnej, a później będzie pięknie wyglądać podczas sesji zdjęciowej.

Zestaw wykonany jest z naturalnego drewna oraz bejcowany. Napisy oraz dekoracje wykonane są z wysokiej jakości sklejki brzozowej o grubości 3 mm w naturalnym kolorze. 

Prosimy o podanie danych potrzebnych do wykonania zestawu:

- imiona Pary Młodej
- data ślubu